Допрем’єрні покази кінострічок

Сьогодні зранку прочитала в твіттері, що у Львові планується допрем'єрний показ стрічки "Шпигун" (насправді стрічка російська, і назва звучить як "Шпион", але менше з тим). Культура допрем'єрних показів, на які можуть потрапити більш-менш смертні люди (блогери, журналісти і т.п.) потрохи поширюється Україною, що звісно не може не тішити. Кілька місяців тому, один із жж-шників dante-sinner публікував інформацію про спеціальний кіно-показ стрічки "Подорож 2: Таємничий острів" у Києві, також недавно на його жж зявилась інформація про ще один показ для блогерів фільму "Гнів Титанів". І ось нарешті ця тенденці докотилась і до Львова, і 3 квітня відбудеться допрем'єрний показ для блогерів стрічки "Шпигун".

Мені, як людині, яка в деяких кругах чомусь вважаєтсья піарщиком, досить цікава мотивація проведення таких показів. Безсумнівно, це мабуть найпростіший спосіб наводнити інтернет інформацією про фільм + серед блогерів часто трапляються лідери думок, які здатні вплинути на уявлення інших людей про той чи інший фільм. Однак в такому випадку, мені видається, що треба бути і впевненим у якості продукту, який буде презентовано. Адже відомо, що блогери не лише люблять все безкоштовне, а й люблять добряче покритикувати промахи.

Загалом потрапити на допрем'єрний показ доволі не складно - необхідно виконати лише декілька умов, які ви можете детальніше прочитати на блозі Романа Голубовського.

І що ж до зустрічі на кіносеансі! І звісно ж відгук про цей фільм потрапить до цього блогу! 🙂

Facebook Comments
Шукаєте де зупинитись в своїх наступних мандрах? Спробуйте знайти готель чи квартиру на Booking.com

Читайте також:

3 коментарі

 1. Роман сказав:

  За один тиждень, що я провів в Москві у свого друга (він теж блогер), мені пощастило побувати на блогерських показах аж двічі. Там це дуже розповсюджена тема. Гарно було би таке практикувати і у нас. А щодо відгуків – здається, всюди потрібно бути впевненими у якості продукту, що просувається.

  • Natali сказав:

   так, було б гарно таку практику запровадити на постійній основі. от продовжити, наприклад, стрічкою “Гнів Титанів” 🙂 

   • chorna_kiwka сказав:

    знаєш в цьому мають бути комерційно зацікавленні менеджери, на жаль, я б не сказала, що у нас достатньо на даний час культова блогосфера, аби це стало актуально для всіх фільмів

Залишити відповідь

Дякуємо!

Тепер редактори знають.