Французьке виховання. Памела Дракермен

Французьке вихованняКнигу цю я придбала, оскільки побачила її в когось в GoodReads. Навіть не дуже зациклювалась на тому, що вона про виховання діток ) Просто захотілось якісного чтива українською мовою. Бажано не тупого фантасмагонічного роману ні про що, а щось реальне з дещицею чисто жіночого гумору. Мені пощастило. Книжка виявилась хорошою.

В ній американська молода жінка розповідає правду про те, як це воно народжувати та виховувати своїх діток в Франції, коли ти сама з США. Цікаве занурення зовсім в інший світ. Я сама була колись дуже не довгий час в Франції. І хоча я не закохалась в такі символи як Канни чи Ейфелева вежа, але мені відколи там побувала хочеться туди повернутись. Це справді інша країна, інший світ. І Памела дуже щиро ділиться своїм досвідом пізнання цього іншого світу.

В мене ще немає своїх діток, та і в ближчому часі вони не планують, тому мені важко судити щось саме про інформаційний зміст цієї книги, але багато порад я собі на вус намотала )  Так, про всяк випадок, нехай будуть під рукою )

Рекомендую прочитати усім дівчаткам, які очікують на своє маленьке диво. Звісно всі поради, які там написані не є істиною в останній інстанції. Але почути іншу точку зору часто буває дуже корисно.

Facebook Comments
Шукаєте де зупинитись в своїх наступних мандрах? Спробуйте знайти готель чи квартиру на Booking.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.