PR високого польоту. Як зробити із топ-менеджера зірку. Інна Алексєєва, Тетяна Гульєва

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Чудове, структуроване і дуже легке чтиво. Гарно приперчене анекдотами та гумором. На книгу пішло всього кілька годин, і не зважаючи на те, що чогось там аж такого нового я не вичитала, вона мені принесла масу задоволення.

Що для мене було найважливіше – я згадала як я все-таки люблю свою професію, як я люблю всі її нюанси 🙂 А зважаючи на останні події в моєму житті, то вже було досить не мало.  Деякі розділи було написано дуже лайтово. Для мене такою частиною книги стали публічні виступи топів. Може то все через TED і через те, що я вже перечиталась книг та порад як правильно робити презентації.

Те, що мені дуже сподобалось в книзі, її рівень структурованості та матеріали, які були в додатках. Там було десь з два десятки документів – табличок та чеклістів, які допомагають виконувати деякі із функцій піарщика. Кориснюще! Повірте мені, бо я наприклад тримала багато із цих чеклістів просто в голові.

Мені здається ця книга не так, для того аби підвищити свій рівень, а швидше для того аби було легше  структуровано пояснити предмету піару (в даному випадку топу), що і головне “зачем?” з ним планує зробити піарщик. Адже часто доводиться стикатись із тим, що люди сприймають назву професії на “вау”-емоціях, але навіть приблизно не хочуть вникнути в те, що насправді ця людина робить.

Книга нагадала мені про ще один аспект, про який я останнім часом багато думаю. Коли починаєш професійно робити речі, які містять елемент креативу, то вивчаєш певні правила та закони як це робити, і втрачається певне відчуття “вау”. Це відчуття би виникло, якби людина була просто користувачем продукту. Часто мабуть і вам доводилось чути вислів “постав себе на його місце”. Було б круто досконало вміти поставити себе на місце споживача (інформації/креативу), але в силу того, що розумієш як працюють всі механізми, це зробити доволі складно насправді. Але мені б колись хотілось навчитись вміти це робити досконало, аби тоді із 100% певністю казати – ось це спрацює, а ось це ні.

Рекомендую топам, якщо ви вперше найняли піарщика, і колегам по професії – як зручний структурований чек-ліст в стилі “що робити”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)
Теги: , ,

Дякуємо!

Тепер редактори знають.