Яндекс – Горизонти цифрового маркетингу

Одна із безумовно найпомпезніших подій, на яких мені доводилось бувати. 800+ людей, в одному із найкрасивіших і найоригінальніших конференц-залів доступних в Одесі. Подарунки кожному від Яндекса та від kniga.biz.ua, смачні кава брейки, чудова підбірка спікерів і т. д.

В чому я вже давно переконалась - Яндекс на 100% вміє робити оффлайн події для своїх клієнтів, аби отримувати нових євангелістів свого бренду в Україні. Це в поєднанні з відмінністю в деяких сервісах, що вони надають робить їх все більш конкурентно спроможними на українському ринку.

Вся конференція була поділена на три частини - перша присвячена соціальним технологіям, друга - мобільним, а остання - аналізу даних. В першій секції було загалом цікаво послухати про запровадження інтранетівських соціальних мереж в середині компаній, оскільки для мене самої це питання постійно є актуальним. Дуже мені сподобалось, як виступав та з якими головними ідеями та цінностями виступав представник Evernote - Ігор Афанасьєв. Цікава теорія маркетингу пз, коли на безкоштовній версії клієнта настільки сильно прив'язують до бренду за рахунок чудового юзабіліті, що коли треба більше функцій, у нього навіть думки не виникає використовувати щось інше а не еверноут.

А остання секція взагалі була нямка ще та - говорили основному про обробки великих масивів даних, а після WCS8, я взагалі по вуха закохана в цю тему. Цікаво, тільки коли українська наука до неї доросте. Або хоча б відкриє якийсь елементарний підручник з цього питання.

Загалом конференція закохала мене в компанію Яндекс ще більше, якщо це взагалі було б можливо. До зустрічі наступного року!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments
Шукаєте де зупинитись в своїх наступних мандрах? Спробуйте знайти готель чи квартиру на Booking.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.