100 фактів, які кожен дизайнер має знати про людей. Сюзан Вейншенк

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

100 речей, які кожен дизайнер має знати про людей

На книгу цю я потрапила випадково шукаючи на Амазоні, що б такого цікавого та корисного почитати про маркетинг для дизайнерських стартапів. У цієї книги було багато хороших відгуків, ось так вона і потрапила до моєї бібліотеки. Загалом я анітрохи не шкодую часу витраченого на її прочитання. http://www.kiwka.com/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

В основі книги 100 висновків про людей, які автор вважає буде корисним знати для кожного, хто має справу з дизайном. Усі висновки базують на експериментальній соціальній психології. Якщо ви читали щось корисне з маркетингу, або продаж, або цікавились як ефективно побудувати інтерфейс веб-сторінок, то деякі із цих висновків вам будуть знайомі. Що приємно вразило? Чудовий дизайн книги! В нас в Україні такого чомусь не роблять і ще хтозна, коли почнуть робити. Дозована подача інформації, вдале кольорове маркування інформації, доречна зміна та підбір шрифтів. Загалом від цього книга навіть візуально стає дуже привабливою.

Уся книга розбита на декілька розділів, на основі того, чого саме стосуються висновки про людей (того як людина сприймає інформацію, як вона думає, як вона робить помилки). Мене особисто найбільше вразив розділ присвячений висновкам про те, що людину мотивує. І найбільш несподівано для себе я прочитала тут психофізіологічні основи того, чому людей так затягує користування соціальними мережами, і особливо користування Твіттером. Поза тим для мене стала більш зрозумілою психологічна сторона гейміфікації процесів. Загалом розділ в стилі “Вау! Вау! Вау! АГА!”.

Книга чудово проілюстрована прикладами експериментів проведених різноманітними психологами, які яскраво демонструють зроблені висновки. Для мене час читання цієї книги співпав з початком курсу “Соціальної психології” на Курсері, і разом вони утворили досить хороший тандем.

Рекомендую почитати, якщо вас цікавить дизайн і вам цікаво зрозуміти як зробити його кращим для людей.

As far as I know this book isn’t now available in Ukrainian or Russian. So, please, if you want to read this book be prepared to read it in English.

P.S. Поправка. Виявилось книга є видана також російською мовою. Отож якщо ви не володієте англіською, то ось російська версія – http://www.ozon.ru/context/detail/id/7357292/. Enjoy!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.