Азіатський потяг

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Одна із найнеймовірніших книг, що потрапляла мені до рук. Ця книга перевернула мої уявлення про подорожі якщо не з ніг на голову, то хоча б на 90 градусів. Авторка книги – молода дівчинка, яка здійснивши мандрівку свого життя довжиною в кілька місяців написала про це захоплюючу книгу.  І книга манить до себе, не неймовірними пригодами чи шаленою романтикою подорожей. А тим що вона справжня. В ній багато розповідей як про вдалі, так і про невдалі експерименти під час подорожі, вона просто переповнена практичними порадами, як почати самостійно так подорожувати.

Основна ідея – якщо ви хочете подорожувати, вам не потрібно багато грошей, вам потрібно лише дуже цього захотіти та почати подорож! І часто подорож на яку ви витратите 100$ буде набагато яскравішою та позитивнішою, ніж коли б ви витратили 1000$.

Книга потрапила у мої руки від надзвичайної людини – дівчини, яка своїм уявленнями та стилем свого життя, щоразу, як і ця книга, перевертає мій світ з ніг на голову. І щоразу вона якимось тільки їй зрозумілим способом доводить мені самій – мрії здійснюють, наше суспільство ще може жити за строгими принципами моралі, подорожувати реально – навіть дуже далеко світ за очі. Читалась ця книга просто на одному диханні в доволі незвичному місті – поїзді Львів-Москва. І всі п’ять годин, які пішли на це заняття, насправді мені здавалось, що я не їду в плацкарті а мандрую далекою Азією 🙂 Навіть трохи здивувалась, коли дочитавши підняла очі, і зрозуміла, що я у вагоні 🙂 Таке ось 🙂

Книга знаходиться у вільному доступі на жж авторки – і я дуже рекомендую вам її прочитати, якщо в и хоч коли-небудь мріяли про подорожі. Якщо у вас є рюкзак, будь-якого розміру, якщо при вигляді екзотичних країн у вас щось ворушиться всередині, якщо ви мріяли колись чкурнути світ за очі – просто маст рід!

http://alishha.livejournal.com/40818.html

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.