Чому TEDxLviv?

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Якось так склалось, що я беру участь в організації такой, як на мій погляд надзвичайної події, як TEDxLviv. Про мене не можна сказати, що я шалений фанат TED-токсів. Не дивлюсь їх щодня, чи щотижня, не вивчаю за ними англійської мови, якої мені і на роботі не бракує.

Чомусь мені здається, що в моєму житті вони входять в ще одну можливість випадковостей. Коли в мені буде всередині якесь запитання, і я шукатиму якусь відповідь, і тоді випадково під руки потрапить саме те відео що треба, як варіант.

Ідея написати цей пост, виникла після того, як ми спільно оголосили конкурс для блогерів, основним призом в якому є квиток на TEDxLviv. І можливо то спричинене тим, що квиток тільки один, а може і чимось іншим, але конкурс, на жаль, проходить досить мляво.

Для мене основою ж конкурсу є не можливість виграти квиток (не сказала б що 150 грн це для мене не гроші, так, на жаль, поки що не є), а швидше причина знайти щось нове для себе в TEDx відео.

Знаєте, яке моє улюблене відео?

Навіть не знаю чому. Можливо ця пані і відома, але я для мене насправді не важливе її ім’я.

Згадайте як Ви прожили свою останню добу? Як Ви прожили свій останній місяць? З якою метою? Скількох людей Ви обняли, потішили? Скільки задоволення від життя отримали самі?

Коли готувалась до виступу на Meet The TEDx, яке ми проводили 23 вересня у Львові, доволі наполегливо обшарювала блоги в пошуках історій  успіху, які починались із TED, або яким TED надав новий виток чи поштовх. Сказати, що було складно, це не сказати нічого 🙂 . Тоді ось і задумалась, а чи попри те, що на TED часто виступають іменниті люди, які презентують чатсо революційні речі, чи справді головною метою TED та і TEDx є початок оцих історій успіху?

Люблю це відео за те, що воно нічого не піарить. Не говорить, що щось погане, чи щось добре. Не говорить нам про нові сенсаційні можливості. Воно вічне. Відео про революційність твіттера, через якихось  20 чи 50 років буде явно застарілим – це ж відео про справжність життєвих та сімейних цінностей, можна буде дивитись і через 100 років.

Коли виступала на Meet The TEDx говорила вже, що з TED часто починаються не речі, які можна виміряти в матеріальному аспекті, що TED надихає. Чесно? Після роботи над TEDxLviv, моя думка про те, чому саме популярний TED змінилась.

Тепер мені так видається головна причина популярності TED в тому, що виступи на ньому, які потім стають мега-популярними в онлайновому просторі дають відповіді на внутрішні страхи людини, які вона ніколи не знайде сміливості сказати вголос.

Про що це я? Ось для прикладу ви не надто успішні в карєрному плані, і працюєте всього лиш помічником якогось керівника – Дерек Сіверс у своєму виступі “Як започаткувати рух” переконує, що насправді саме ви робите цього керівника таким важливим.

Ви боїтесь, що Ваше життя занадто нудне і вам не підсилу це змінити? Метт Каттс переконує, що всього лиш 30 днів і все може змінитись.

Ви не можете сконцентруватись на роботі? Не встигаєте і половини зі свого туду ліста за весь день? Переживаєте, що з таким ритмом роботи просто скоро із неї вилетите? Джейсон Фрайд розказує вам чому саме вам таки не вдається повноцінно працювтаи на своєму робочому місці.

Ви вчетесь в університеті, і що б Ви не робили ніяк не можете вибитись в лідери по навчання? (чомусь мені тут згадались львівські студенти юрфаку, але то вже зовсім інша історія) Кен Робінсон, розказує вам що в системі освіти є безліч помилок, а тому ви ні в чому не винні.

Думаю Ви мене зрозуміли 🙂

Тема поста звучить “Чому TEDxLviv?”. За останні кілька тижнів я багато разів чула питання, які містили ці два слова “Чому” та “TEDxLviv”. Питання найрізноманітніші – “Чому ми маємо підтримати TEDxLviv?”, “Чому мені буде цікаво відвідати TEDxLviv?” , “Чому TEDxLviv буде дійсно хорошою подією?”.

Цього літа, аби знайти відповідь на одне із своїх внутрішніх питань мені довелось намотати 9 тис кілометрів по Європі, спати на стадіонах та пережити ураган – відповідь була таки знайденна.

А 12 листопада у Львові, буде така кількість справді якісних, натхненних та різноманітних доповідачів та доповідей, що є шанс знайти відповідь/виправдання/відгук не на один свій внутрішній страх/питання.

Не вірите? Спробуйте :))) Ризикніть!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)
Теги: , ,

Дякуємо!

Тепер редактори знають.