Десятий Хакатон – Одеса

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

На той час, це була вже третя поїздка в Одесу за це літо. І саме в поїздці на цю подію, я зрозуміла, що поки що з мене досить ось цих всіх їжджень )

Про Хакатон, я чула досить багато, адже періодично читала і читаю ДОУ, і що ж – все що там, написано – правда 🙂 Якби то не було дивно. Якщо мріється про романтику програмування (саме його, а не кодування, адже проект здійснюється від і до на самому хакатоні) в дуже розслабленій обстанівці і в своє задоволення – вам на хакатон.

Протягом 24 годин усі бажаючі мають можливість втілити в життя, те про що давно думалось та мріялось, але ніколи не було часу. Була я присутня не на всьому марафоні, а тільки коли оголошували проекти, та потім їх представляли. На це правда потім, я трохи спізнилась, бо звісно ж зависла, як і кожна порядна відпочиваюча з друзями в одеському Компоті.

Загалом формат мені дуже лайк. Найближчий Хакатон буде у Львові – 25-26 серпня. Попередньо пообіцяла одній людині піти туди і трохи покодити, чого вже не робила майже пів року, але є ще деякі програмістські мрії не втілені в життя 😉

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.