Долання прірви. Маркетинг та продаж хай-тек товарів масовому споживачу. Джеффрі Мур

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Долаючи прірвуОстаннім часом мене все більше захоплює маркетинг у сфері ІТ. І десь трохи більше, а ніж місяць тому я дуже активно шукала, щоб таке почитати про цю сферу. Не пам’ятаю вже як точно, але тоді до рук мені потрапила ось ця книга. Назва та дата видання звісно, що не надихали надто рватись до читання. + Стиль чи то перекладу, чи то самого автора простим не назвеш. Але схвальні відгуки переконали в одному – читати треба! І що ж я непошкодувала потраченого часу на цю книгу. Доволі вузькоспеціалізована, але вельми токлово написана книга. Розповідає в основному про особливості маркетингової стратегії при продаіжі продуктів Hi-Tech. І тут ви самі зрозуміли, що книг написана доволі давно. Адже хто вже зараз вживає це слово Hi-Tech? Я пригадую, що воно було популярним, ще коли у мене вдома з’явився перший чи другий комп’ютер, а це було більше 15 років тому.

То що ж не дало книзі зістарітись з часом та відійти в небуття? Як книга, в якій автор твердо не вірить в інтернет-маркетинг може бути актуальною і сьогодні? Мабуть насамперед все той же стиль, і ще непідробне розуміння автора причин людської поведінки. Важко звісно погодитись та прийняти парадигму, з якої автор розповідає про все. Адже тоді розумієш, що буде складно. Адже на цьому ринку аж ніяк не обійдешся без УТП (унікальної торгової пропозиції) та чітко і дуже вузько визначеної цільової аудиторії.

Знову ж таки зустрічаю дуже слушну думку, що продаючи щозавгодно потрібно продавати не зарактеристики товару, а рішення, які цей товар може принести в життя користувача.

Одна із ідей, яка мені сподобалась найбільше: “Коли більшість людей розглядають позиціонування таким чином, вони думають, як простіше продати продукт. Але правильно було б думати про те, що потрібно зробити, аби продукт було простіше купити.”

Гарна книга, складно читається, але “ковтати” невеликими порціями дуже навіть ок. Читайте тільки якщо займаєтесь або цікавитесь маркетингом soft-, middle- and hardware продуктів.

Гарних усім продаж!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.