Don’t Just Roll the Dice. Neil Davidson

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Прочитала про цю книгу вчора в Максовому твіттері. І так вона опинилась і у мене на лептопі.

Загалом це дуже не величка книга, яка розповідає про те, як сформувати ціну на свій товар (переважно мова ітиме про програмне забезпечення), чим при цьому слід керуватись і що не брати до уваги. Сподобалась велика кількість інформації про психологію продажу – практично і не замудро. Читається легко на одному диханні, буквально за кілька годин.

Загалом книгу можна віднести до категорії – “просто про складні речі”. Все, про що б не писалось, яскраво ілюстроване прикладами, які прості для розуміння.

На мою думку, цікава буде всім, хто планує випускати власний продукт (програмне забезпечення або й щось інше) або надавати певні послуги.

Скачати книгу офіційно та безкоштовно можна тут: http://neildavidson.com/download/dont-just-roll-the-dice/dontjustrollthedice/

P.S. Під час читання, в силу того, що я до маркетингу та продажів маю лише дотичне відношення, довелось гуглити в вікі деякі терміни. Читала пояснення або польською, або англійською, і мені було прикро, що немає відповідних статей українською. Ви можете мені допомогти це виправити! Приєднатись до редагування Вікіпедії дуже просто! Ось тут є трохи більше деталей: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d4/How_To_Edit_Wikipedia._Guide_For_Beginners._Ukrainian_Edition.pdf

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.