Допрем’єрні покази кінострічок

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Сьогодні зранку прочитала в твіттері, що у Львові планується допрем’єрний показ стрічки “Шпигун” (насправді стрічка російська, і назва звучить як “Шпион”, але менше з тим). Культура допрем’єрних показів, на які можуть потрапити більш-менш смертні люди (блогери, журналісти і т.п.) потрохи поширюється Україною, що звісно не може не тішити. Кілька місяців тому, один із жж-шників dante-sinner публікував інформацію про спеціальний кіно-показ стрічки “Подорож 2: Таємничий острів” у Києві, також недавно на його жж зявилась інформація про ще один показ для блогерів фільму “Гнів Титанів”. І ось нарешті ця тенденці докотилась і до Львова, і 3 квітня відбудеться допрем’єрний показ для блогерів стрічки “Шпигун”.

Мені, як людині, яка в деяких кругах чомусь вважаєтсья піарщиком, досить цікава мотивація проведення таких показів. Безсумнівно, це мабуть найпростіший спосіб наводнити інтернет інформацією про фільм + серед блогерів часто трапляються лідери думок, які здатні вплинути на уявлення інших людей про той чи інший фільм. Однак в такому випадку, мені видається, що треба бути і впевненим у якості продукту, який буде презентовано. Адже відомо, що блогери не лише люблять все безкоштовне, а й люблять добряче покритикувати промахи.

Загалом потрапити на допрем’єрний показ доволі не складно – необхідно виконати лише декілька умов, які ви можете детальніше прочитати на блозі Романа Голубовського.

І що ж до зустрічі на кіносеансі! І звісно ж відгук про цей фільм потрапить до цього блогу! 🙂

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.