Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда. Історія створення видатної компанії з перших рук. Тоні Шей

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Одна із тих книг, про які мені доводилось багато чути. Вона була в моєму списку “маст-рід” уже більше року, і ось хороша нагода (було відкладено переліт через погану погоду) дала мені трохи часу, аби почати читати цю книгу. Почати, саме так, адже книга настільки захоплююче написана, що не дочитати її просто не можливо.

Якщо цілком коротко, то книга побудована у форматі розповіді від першої особи про життєвий шлях від дитинства до моменту успіху компанії. Особисто мене написане вразило своїм рівнем щирості, та глибинними спробами головного героя зрозуміти своє призначення в житті, та відшукати самого себе. Якщо так подивитись на справді успішних бізнесменів (звісно не українського зразка, бо їх і бізнесменами назвати важко), то більшість творців легендарних компаній насамперед самовиражались досягаючи успіху, втілювали свої мрії та свої прагнення змінити світ в життя.

Мабуть, ця книга  – це один із найяскравіших прикладів, який демонструє відмінність американської бізнес літератури від книг написаних російськими консультантами та бізнесменами. Вона про справжнє вміння ризикувати, та віддаватись не просто на 100%, а й на 200% справі. Книга про те, як працювати в компанії, в місію якої ти віриш. Про те, як працювати в компанії, яка насамперед залишається гуртом однодумців з однаковими баченнями та цінностями, а не ховається за сталевим та непроникним словом “компанія”.

Якщо вам радять прочитати цю книгу – не опирайтесь, це одне із найбільш натхненних чтив, яке мені потрапляло до рук.  В поєднанні із ще декількома книгами, які мені потрапили до рук останнім часом, вони разом засадили в моє світобачення дуже небезпечну ідею, що якою б недосяжною не була мрія, якщо її перетворити  на свою ціль, та докласти максимум зусиль, вона обов’язково втілиться в життя. І на те, чи стане вона реальністю чи ні насправді не має впливу ніхто і  ніщо окрім вашої власної впертості та працелюбства. Якщо якась ціль справді про вас і про вашу історію, ви її обов’язково можете втілити в життя.

Дуже потішила наприкінці книги також ремарка про твіттер. Люблю цю соц. мережу мабуть навіть більше за інші, через те, що вона випадковим чином дала мені змогу познайомитись із людьми зі всієї України. Але те, що написав про неї Тоні, мене тільки ще більше потішило та заставило вкотре задуматись “А для чого я веду свій твіттер-аккаунт?”.

Дуже багацько фраз з цієї книги потрапили в мої улюблені та в мій цитатник. І не зважаючи на те, що в її назві фігурують гроші, насправді ж вона про те, як йти за своєю мрією, йти і попри будь-який страх, та будь-які перепони втілювати її в життя. Чомусь згадалась тут фраза, яку не так давно почула від Антона Скрипника: “Якщо я хочу щось втілити в життя, я починаю працювати над цим. Навіть якщо я не знаю, як зробити все правильно, я все одно роблю, адже тільки так я зможу взнати як потрібно було зробити”. І справді так саме наші рішення і активні дії наближають нас до того, про що ми дійсно мріємо.

Дуже рекомендую почитати людям із великими мріями та людям, які потребують натхнення для втілення своїх амбітних цілей в життя.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.