Дружина мандрівника у часі

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Так, купилась на чудову назву, коли вибирала цей фільм для перегляду. Загалом за описом трохи нагадувало фільм “Неймовірна історія Бенджаміна Батона”, але суть фільму насправді виявилась набагато реалістичнішою.

Так, головний герой справді мандрував у часі, але не у протилежному напрямі, чи із своєї власної волі, а просто випадково перескакуючи з одного місця до іншого в часі та просторі. Чому я назвала цей фільм реалістичнішим? На мою думку,  багато які моменти висвітлюють те, як ми справді інколи сприймаємо реальність чи чинимо.

Для прикладу мені згадався епізод, коли герой перемістився напередодні різдвяних свят, та зник на декілька тижнів. Як часто ми ніби і є з ріднею та найближчими у свята, але насправді заклопотані надміру роботою, чи приготуванням 100500 наїдків для святкового столу.

Чи інший момент, який мене зворушив ще більше – поява героя, після його смерті. Адже хіба вам не знайме  відчуття, після того як якась людина пішла з життя, а ви все ще на якусь долю навіть дуже малу вірите, що якщо зайти до її офісу чи квартири, то вона сидітиме так як завжди?

Чудова гра акторів, хороша сюжетна лінія. Рекомендам – дівчатам, які люблять романтику, а також хлопцям, яким треба подивитись якусь романтику зі своєю дівчиною, і щоб це не було абсолютне мило.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.