Духless

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Сьогодні вдруге за все життя побувала на передпрем’єрному показі для блогерів. Інформацію про нього як завжди отримала із перших рук, тобто з блогу Романа Голубовського. Не знаю, як для кого, але для мене саме такий похід в кіно відрізняється від традиційних. Саме на таких показах, чомусь мимоволі більше думаю якій аудиторії такий фільм був би цікавий, чи це фільм більше для душі, чи для походу з коханою людиною чи так під пиво зійде.

Перед показом спеціально намагаюсь ніколи не дивитись трейлерів та не читати описи – навіщо собі самій псувати задоволення 🙂

Якщо ж говорити про сам фільм, то він доволі не поганий. Не до кінця тривіальна любовна лінія, декілька непоганих надривних моментів самопошуку. Врештому ж фільм доволі затягнутий, а поворотні моменти доволі передбачувані. З естетичної точки зору: актор няшечка +  кілька досить непоганих кутів зйомок в банальних сценах.Доволі непоганий характер головного героя – сильний, витривалий, надміру логічний.

Якщо ж дивитись на цей фільм менш оцінююче, то перші півгодини, мені здавалось, що то я не в кіно прийшла подивитись щось художнє, а просто почався ще один день мого життя. Звісно в моєму варіанті значно менше наркоти, алкоголю та проституток, та і гроші крутяться менші, але логіка підстав, підсиджування, відкатів і кидалова – усе як у нас, усе в кращих українських традиціях. Для мене залишилось загадкою для чого було створено цей фільм. Для того, щоб переглянути його під пивко – він надто нудний (якщо викинути епізод з Путіним, то ржати насправді там і немає з чого), з дівчиною/хлопцем теж не підеш – бо і не комедія то, і не про любов, і на екшин мало подібне. Якщо ж режисер хотів поламати цим фільмом якісь стереотипи у людей, надихнути подивитись на буденність надривніше та по-інакшому, то йому це не вдалось. І мені так видається, що насамперед через надмірну обережність у деяких моментах фільму. Варто діяти сильніше, більше ризикувати, говорити гостріше.

Загалом фільм десь на 5 з 10.

Окрему подяку від свого імені хочу висловити інтернет-магазину hit24.lviv.ua, який пригостив усіх бажаючих блогерів поп-корном, колою та подарував одноразову безкоштовну доставку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.