Дизайн для не-дизайнерів

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Ця книга опинилась у мене сьогодні зранку в руках. Порекомендував мені її @meako, після того як зацінив мої спроби зробити черговий буклет.

Сама книга виявилась доволі цікавою, та на щастя не великою. Написано в одному з кращих американських стилів (таки російським авторам ще вчитись і вчитись до такого рівня). Більшість книги – це приклади, що супроводжують ілюстрацію 4 основних принципів дизайну: контраст, повтор, повторення та наближеність. Остання частина книги присвячена шрифтам – коротко та про головне. Загалом я вже давно помітила, що більшість дизайнерів дуже трепетно ставляться до питання шрифтів. І я їх в дечому розумію. Хоча ця інформація мене стомила більше за іншу.

Імхо, але якісь основи дизайну варто було б викладати на всіх факультетах в університетах. Бо, основи насправді елементарні, якщо їх доносити ідейно та концептуально. Інша справа, що про них не говорять. Ще один бздик нашої освіти.

Книга мені однозначно сподобалась, в основах дизайну перегукується з книгами про презентації, які останнім часом студіюю. Дуже б рекомендувала її прочитати всім, хто так чи інакше непрофесійно змушений чи хоче займатись поліграфічним дизайном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.