Джобс: Імперія спокуси

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Джобс: імперія спокуси

 

Побачити цей фільм було в переліку маст-ду. Адже як мінімум хотілось порівняти фільм із книгою Айзексона. Як максимум – побачити нові можливі інтерпретації мотивації поведінки Джобса.

Загалом враження від фільму доволі бляклі. Ештон молодчинка, йому справді вдалось зобразити на екрані такий складний образ, яким в житті був Стів. Але поза тим все решта реалізовано доволі посередньо. Сюжетна лінія побудована на якихось випадково витягнутих фрагментів із життя Джобса, які зовсім не в’язались у цілісну картину. Найцікавіший момент – момент, коли Джобса завершились формуватись основи бізнес-мислення (час NEXT) показаний розмито та дуже коротко.

Окрім того Джобс був відомий завдяки своїм презентаційним навикам. Фільм починається саме із презентації, але там і близько немає притаманного Стівові шарму. Часи створення iPhone, iPad  і так далі взагалі залишились поза увагою, як і купівля та управління Pixar. І це дивно, адже саме ці кроки – спрощення лінійки продуктів, та вихід на ринок комп’ютерної мультиплікації стали одними із найуспішніших рішень Стіва, які й принесли компанії теперішню популярність.

Загалом фільм непоганий, подивитись на один раз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.