Ефект Медичі

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Одна із небагатьох бізнес-книг, яка доступна в Україні, українською мовою. Вже заради тільки цього одного її варто купити. Хоча насправді причин набагато більше. Для мене – вона варта кожної потраченої на неї гривні.

Вперше почула я про цю книгу, коли ми почали придумувати концепцію для TEDxLviv, який відбувався минулого року у листопаді. Тоді Назар багато розповідав про цю книгу. І що ж? Я зацінила книги про креативність!

Чудовий переклад та хороший рівень мотиваційності книги. І хоча вона містить не багато прикладів ідей, які народились на перетині, але провокує шукати щось таке, творити та не боятись помилятись.

І книга не лише про креативність, а й про тренди, які панують в сучасному суспільстві. Зокрема, Франс говорячи про створення ідей та шляхи до створення нових ідей та напрямків, насправді зачіпає набагато важливіші теми перетинів. і якщо подивитись на цю тему глобально, то її трендовість можна прослідкувати і в популярності соціальних мереж, і в популярності нетвокінгу в бізнес колах останнім часом.

Це одні із перших книг, якій просто замало бути просто прочитаною. Її навіть замало прочитати та використати те, про що там написано на практиці. Замало. Хочеться обговорювати написане, докопуватись до дрібниць та дискутувати. Це з класу, коли насправді між рядками та в дискусіях, які можуть спровокувати ідеї написані в книзі, можна знайти ще в рази, навіть в десятки разів більше. ніж написано в книзі.

На разі книгу читає один із моїх друзів, так що є надія, що скоро собі влаштуємо міні дискусійний клубик 🙂

Сподобалась ідея, про те як знайти нові ідеї 🙂 Ось уявіть, що вам потрібно провести івент на фірмі. Що робити, аби він не перетворився просто в пянку? Шукайте перетини – саме так колись виникли гавайська вечірка, мафіозна вечірка і ще багато чого 🙂 Перетини дають можливість реалізувати набагато більше можливостей, використовуючи ті ж самі інструменти.

Якщо ви хочете, аби ваша робота не була просто з 9 до 6, якщо ви в пошуку нових ідей, якщо ви хочете творити – ця книга для вас )

П.С. І після прочитання, я б із задоволенням зустрілась та трохи поспілкувалась би про цю книгу )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.