Енн із Дому Мрій. Монтгомері Люсі-Мод

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Енн із Дому Мрій

 

Ще одна книга, яка розповідає про життя вигадливої тепер вже дорослої жінки на ім’я Енн (хоча для мене вона назавжди залишиться маленькою Енні із Зелених Дахів). Хоча це вже п’ята книга цієї серії письменниця не втрчає свого хисту розповідати історії по доброму та із зміної емоційної тональності. Книга розпочинається із чарівної події в житті маленької руденької вигадниці – її весілля з Гілбертом. А потім письменниця проводить нас через перші два роки їх життя після шлюбу. Солодкі роки щастя та кохання. 

Багато хто назве творчіть Люсі-Мод надто солодкою та інколи навіть приторною. Ми звикли жити з жахливою долею цинізму, а за останній рік в Україні, ще й з великою кількістю негативу, ненависті та інших неприємних речей в житті. Здається інколи, що життя та такий його плин, який опиманий в книзі не можливі. Не можливі всі ті напівчудовні історії, які трапляютьс яз Енн та з її друзями. Але я думаю, що це навіть добре, що існують такі книги. Не зважаючи на все, що відбувається навколо завжди треба вірити в краще. Вірити, що добро і дива можливі. Не для когось, а для самої себе, і не тільки тому, що так легше жити, а й тому, що в такому випадку дива траплятимуться в житті частіше 🙂

Гарна книга аби переключитись із негативу та скептицизму, якого багато останнім часом в житіт кожного українця на щось хороше та добре… хоча б на кілька годин.

P.S. Книги цієї серії мають майже підтвердженну здатність лікувати осіб жіночої статі від хандри, депресії та страти надії 🙂 Приємного читання!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.