Ера Facebook. Як використовувати можливості соціальних мереж. Клара Ших

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Загалом я не дуже вірю, що можна написати хорошу книгу по інтернет-маркетингу чи про соціальні мережі. Поки книга потрапить в друк, а потім і до рук середньостатистичного читача інформація в ній стане не актуальною, а в роботі як соціальних мереж, так Інету загалом багато, що зміниться. Для прикладу, десь менше півроку тому читала книгу про те, як отримати 100 тис френдів сторінки у FB. Книга так нічого, але деякі інформація в ній вже морально застаріла, та і тренди вже зовсім не ті. Але я була дуже приємно здивована якістю книги “Ера Facebook“. Навіть не так. Це мабуть взагалі найкраще з того, що мені поки що потрапляло до рук про соціальні мережі. Дуже насичена і дуже конкретна книга розповідає про можливості використання соціальних мереж в рекрутингу, рекламі та брендингу. І це не банальні приклади, а цікаві систематизовані ідеї та незвичні приклади реалізації. При прочитанні для себе в цитати винесла багато просто назв різних сервісів, систем категоризації юзерів, та просто речень, які заставили мене по-інакшому подивитись на роботу сервісів. Зокрема, тут вперше і в останнє я наткнулась на фразу, що соціальні мережі в майбутньому можуть стати операційною системою Інтернету. І це одне речення мене спонукало до більших роздумів, а ніж інколи ціла інша книга.

Прикольний також пригадується приклад налаштування реклами для ФБ. Продукт – кольорові чоловічі штани. Так ось таргетинг було налаштовано в залежності від улюбленої футбольної команди чоловіка, і йому пропонували купити штанята із кольорами, які відповідали кольорам символіки цієї команди.

А загалом ви задумувались чому соц мережі такі популярні? Адже спілкуватись із друзями можна було і до того по телефону чи через електронні листи. І це було так само швидко, зручно та ефективно. Клара пише, що один із факторів успішності соц мереж це можливість ефективно через них підтримувати слабкі зв’язки (знайомства на конференціях чи в часі подорожей і т. п.). А як відомо із законів бізнесу саме в таких зв’язках приховано найбільше ймовірної вигоди.

Хоча книга написана 2 роки тому, але більшість ідей з неї абсолютно не попсові, і будуть цікавими не лише людям, які на аматорському рівні цікавляться розвитком соц мереж, а й починають свій кар’єрний шлях як SMMщики. Дуже і дуже рекомендую. Це справді найкраще з того, що мені поки що потрапляло до рук про соціальні мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.