Facebook: як знайти 100 000 друзів для вашого бізнесу безкоштовно

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Книга, на яку натрапила мимобіжно. На Озоні, де вона продається, виставленні кілька сторінок для перегляду. І мене особисто дуже розсмішив один факт. Зараз ціна книги на українському ринку складає близько 150 грн. А в тих сторінках, які представленні для ознайомлення (в маркетингових цілях звісно) викладена інформація, яка є вже геть не актуальною. Як так трапилось? Від часу написання книги Facebook зробив редизайн і ввів хронологію. Тепер вся інформація, яка розміщувалась в цій книзі про Welcome Page уже не актуальна, бо і як такої Welcome Page уже немає.

Але заголовок книги був цікавий (хоча і плоско маркетинговий), та і досвід автора описаний в біо також обіцяв якісь цікавинки всередині. І що ж? Книга виявилась доволі кепова. Ще більше розчарувало, те що вона не була написана на високому ідейному рівні. В книзі явно забагато цифр, якими автор намагається вдало маніпулювати, і що ще гірше автор радить читачеві порушувати елементарні норми етики спілкування в інтернеті (написання речень всіх великими буквами для прикладу). Зовсім не сподобались поради щодо завершення повідомлень на сторінках. Що ще більше розчарувало, що автор всюди мотивує ведення інет-сторінки, як вигідної для бізнесу тим, що в неї ж не потрібно зовсім вкладати коштів. Омг! Але ж ведення активності в соціальних медіа потребує часу, часу і ще раз часу. Я вже мовчу про навички спілкування, а також витрачений час, на те, щоб людина, яка веде сторінку була компетентною в цій галузі. Дивно, що для автора з такою широкою біографією, які він вказує в біо час працівника, нічого не коштує. Можливо я чогось не розумію, але хіба так справді може бути?

Загалом книга така собі, 150 грн точно не вартує. Черговий раз переконує, що здебільшого росіяни ще не навчились писати книги достатнього бізнес-рівня, а пишуть аби щось написати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.