Фільм “Небеса реальні”

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Небеса реальніТрейлер до цього фільму я якось побачила в кінотеатрі і одразу занесла для себе подумки в список “must-see”. Насамперед через те, що зараз так мало знімається фільмів не ржачного жанру, чи таких, де спецефекти переважують сюжет.

В центрі картини молода віруюча сім’я, де голова сім’ї – священник в місцевій церкві. В якийсь момент їхній син переживає стан, який близький до клінічної смерті. Після того як його врятували лікарі він розповідає батькам, що за цей час побував в раю та бачив Ісуса Христа. 

Фільм не володіє карколомним сюжетом чи елементом загадки, проте в ньому напрочуд яскраво змальовано драму віри дорослої людини та сімейне життя в непрості часи. Тут не буде коханок і в якийсь момент головний герой не стане таємним агентом. В якийсь момент просто людина запитає себе чи вона сама вірить в те, в що просить вірити свою сім’ю, свою общину. Молячис, ходячи до церви, діючи як християнин чи віримо ми насправді? Чи все ж завжди допускаємо долю ймовірності, що раю після життя земного не існує? Для чого ми разом із фізичним дорослішанням починаємо втрачати істину віру в те, що нам розповідали в дитинстві? І що в такому випадку є істина віра?

Я часто задумуюсь останнім часом, які б стосунки в своїй майбутній сім’ї (якщо мені таки пощастить і я її матиму) я б хотіла розвивати. Не маючи зараз діток, я поки що твердо переконана (може вони трохи надломлять в мені це ідеалістичне уявлення 🙂 ), що хочу вибудовувати з ними стосунки як з окремим особистостями, виховуючи їх тільки задля їх власного блага, а не ради задоволення своїх командирських амбіцій. Я дивилась на сім’ю в цьому фільм і бачила ті стосунки між подружжям і з дітьми, які дуже близькі до того, що б мені хотілось мати. Любов випробовується не тоді, коли ви разом протистоїте якимось проблемам, бо у вас є можливість діяти командою. Все набагато складніше, коли лиш одна людина в самій собі починає переживати зміни та суперечності, які не дають їй можливості далі вести попередній спосіб життя чи мислення.

Хороший фільм. Фільм про віру. І не тільки в Бога, а й в одне одного.

P.S. Фільм заснований на реальних подіях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.