Фіолетова корова. Сет Годін

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Ось скажіть чесно – яка перша асоціація приходить до вас, коли ви чуєте словосполучення – “фіолетова корова”? 🙂 Невже не корова з реклами “Milka” ? Ось і у мене були схожі асоціації, тому я ніяк не могла розуміти поривання @BlondboyUA прочитати книгу із такою не до кінця зрозумілою назвою 🙂 Але цікавість перемогла.

Про що ж книга? Якщо в трьох словах, то про орієнтованість на продукт. А якщо не коротко, то про те, що вдала маркетингова стратегія для просування продукту має базуватись, на певній унікальній його рисі, яка вирішує ключові потреби певної цільової аудиторії. Якщо так брат загалом, то нічого такого аж “Вау!” нового Але книга хороша, написана в дуже натхненному і мотиваційному ключі, читається легко. І хоча я ще не дочитала книгу від “Хорошого до великого”, але є підозра, що вони матимуть багато ключових тезисів, які перегукуватимуться між собою.

Чи справді скоро прийде смерть “рекламної машини”, такою як ми її знали? Чи справді в майбутньому буде не достатньо вкласти багато грошей в рекламу, аби продукт успішно продавався? Не зважаючи на весь свій скептицизм до сучасної реклами, справді не думаю, що вона колись повністю зникне з нашого життя. Адже сарафанний маркетинг, це звісно чудово, але для того, аби підсилити його ефект, таки реклама необхідна. Просто цілком можливо зовсім не в тому вигляді, в якому вона зараз фігурує у більшості рекламних кампаній.

Але з чим справді, я погоджуюсь, що основна увага виробника повинна бути спрямована не на те, як краще продати свій продукт, а як його створити максимально хорошим для певної ЦА. Адже зі свого власного досвіду знаю, що коли продукт не вартує уваги, то його й ніяка реклама не врятує, а навпаки викличе ще більший рівень не довіри до компанії.

Така собі трохи попсова книга про те, як створити не попсовий продукт і як не попсово розвивати його маркетинговому стратегію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.