Глеб Архангельский Тайм драйв: как успевать жить и работать

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Загалом я досить скептично ставлюсь до різного роду тренінгів, та систем, що можуть покращити якість життя. Але так само скептично я десь рік тому ставилась і до всіх бізнес-книг загалом. А потім ниточка по ниточці, завдяки порадам близьких людей до мене потрапляли саме ті книги, які треба. І моє враження змінилось.

Цю книгу мені подарувала kniga.biz.ua. Як і ще декілька 🙂 І все це зовсім випадково.

Я чесно кажучи не вірю в різні системи тайм-менеджменту, оскільки життя надто непередбачуване. Друзі приїжджають зазвичай несподівано, маршрутки надто довго стоять в пробках, і ти не встигаєш на свій поїзд. і тому спочатку навіть не дуже хотілось читати цю книгу.

Але! І тут справді велике але! Книга варта потраченого на неї часу. Ні, особисто мені вона не поламала ніяких стереотипів. Але вона дуже правильно мотивує людину берегти власний час, розставляючи при цьому правильно пріоритети та цінності.

Колись дуже давно в дитинстві мені пощастило прочитати дитячу історію в стилі фентезі – “Момо”. Написав її один із геніїв цього жанру – Міхаель Енде. Його перу також належить екранізована казка – Безкінечна історія, яка швидше за все більш для вас відома. Так ось вся книга Момо була про час. Про так звані квіти-години. Імхо, але саме такі книги повинні ставати основою шкільних програм, бо вони виховують в маленьких дітках бережливе ставлення до часу. Але бережливе не в тому розумінні, що час треба економити, адже це по суті не можливо. Ні. Час треба розкривати, розкривати по-справжньому. Кожну мить жити по-справжньому.

Якби це не було дивно, але для мене книга Гліба розповідає ту ж саму історію, але вже дорослою мовою.  про те, як прожити кожну хвилину по-справжньому, як досягати “неосяжних” цілей.

Книгу я б рекомендувала всім, хто ще не здійснив своєї мрії про маленьке тихе щастя )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.