Голодні ігри – трилогія

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Загалом після перегляду фільму “Голодні ігри” я і на секунду не задумувалась про те, чи хочеться мені прочитати цю книгу. Звісно що так!

Трилогія не зважаючи на свій об’єм далась легко і майже на одному диханні. Чудова дуже реалістична книга. Хороший стиль, та темп розвитку сюжету. Не зважаючи на стиль фентезі, поведінкова лінія прописана більш, ніж реалістично.

Чудовий образ головної героїні – Катніс – особливо подобались моменти, коли їй слід було прийняти складне рішення. І вона помилялась, помилялась не одноразово в своїх здогадах, в тому, що станеться далі, в тому як слід було поводитись. Такі речі мабуть частково і притягують читача.

Я вже згадувала, коли писала про фільм, що мені чомусь настрій з яким представлено уряд нагадує ситуацію в нашій країні. Звісно в нас немає голодних ігор, але загальний настрій, особливо щодо довіри до влади – десь такий самий. А до чого це я? Загалом, якщо ви замислюєтесь, навіть жартома інколи про переворот в своїй країні – обов’язково прочитайте. Одне зло може перемогти тільки інше зло. І це мабуть ніколи не зміниться.

Загалом навіть складно, зрозуміти про що важливіше написати.Та й загалом якщо ви також, як і я любите якісні книги в стилі фентезі, то давно вже помітили, що їхній справжній зміст, ідеї які вони намагаються донести навряд чи можна висловити двома словами, чи навіть двома реченнями.

Кілька просто унікальних речей, для прикладу, що найбільший ворог людини – не інша людина, чи якась тварюка. Найбільший ворог людини – страх. Бо насправді різні фактори можуть по-різному на нас впливати, але коли мозок паралізовує страх, ніхто не здатний думати 100% адекватно. Ми не боїмось висоти, нас лякає сам страх, який нам заважатиме мислити так як зазвичай. Ми не ми, коли нам страшно.

Чудова штука, ще трапилась в книзі про сумніви. Справді, нам інколи менше шкодять неправильно прийняті рішення, ніж наші сумніви. а найгірші сумніви, коли ти не знаєш, де реальність, а де вигадка, що з цього було правдою, а що брехнею. Сумніви – процес динамічний, і з часом якщо не приймати якогось остаточного рішення для себе він здатний паралізовувати не гірше, а ніж страх.

Хм, ось що означає письменницький талан – мені не вдалось і дещиці передати того, як про це написала Колінз )

Загалом рекомендам абсолютно всім, якщо у вас немає відрази до фентезі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.