Ілюзія обману

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Ілюзія обману

 

Ідучи на цей фільм вибирала між ним та “Стажерами” (комедія як двоє хлопців влаштовувались в Google працювати), і все ж вибрала його. Чому вагалась? Якщо чесно мене не дуже вразив трейлер, і хоча фільми про магію я люблю (“Престиж”, “Ілюзіоніст”), але не сподівалась чогось надзвичайного.

Перегляд змінив моє враження. Цікавий, динамічний фільм. Головна його перевага однак не в тому, аби розгадати як вони роблять ці фокуси, бо деякі в реалізації доволі просто. Наприклад, фокус із цифрами, що з’являються при світлі, це простий фокус із невидимими чорнилами та проявляються під дією світла наприклад з УФ (та гарно інколи бути хіміком 🙂 ). Все це доволі видовищно, але в фільмі більш за все захоплює сюжет. Він дуже швидко розвивається та зроблений в кращих традиціях детективного жанру. Через півгодини-годину після початку перегляду не пропустити жодну деталь фільму, адже вона може підказати, що відбувається насправді та хто за всім цим стоїть. Але вгадати насправді неможливо 🙂 Починаєш припускати всіх підряд персонажів фільму аби потім не було відчуття: “А я навіть про нього не думав”.

Чесно кажучи, із задоволенням переглянула би фільм ще раз. Якесь таке відчуття, що я не схопила і половини деталей, які в ньому були.

Фільм незважаючи на практичну повну відсутність любовної лінії – ідеальний для побачень. Але він загалом має широку аудиторію, тому дивіться – не прогадаєте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.