Інтернет-маркетинг по науці. Ден Заррелла

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Інтернет-маркетинг по науці

На цю книгу я потрапила випадково. На деякий час перестали приходити нові ідеї в голову, а тому я шукала, що б таке професійно-надихаюче почитати. Загалом про інтернет-маркетинг мало пишуть якісних книг. Більшість трендів в ньому міняється так швидко, що писати паперову книгу просто втрачає зміст. Але коли справді є що сказати, то воно варте і паперу.

Автор книги – Ден Заррелла – один із працівників HubSpot. Якщо ви в маркетингу і ще не знайомі з діяльністю цієї компанії – дуже рекомендую приглянутись до неї детальніше. Вони одні із небагатьох, хто просто майже досконало, систематично та стратегічно втілють принципи inbound marketing (поки що адекватно перекладу цього терміну на українську мову немає). Я в цієї компанії сама дуже багато навчилась, і не тільки з матеріалів, які вони поширюють , а й з того як вони самі роблять безліч речей в маркетингу. Наслідування – найкраща наука? 🙂

Але давайте повернемось до книги. Не думаю, що вона припаде до смаку всім. Адже критикувати її доволі просто. Більшу частина інформації, яка в ній знаходиться, це результати підсумку досліджень поведінки користувачів в  соціальних мережах, при взаємодії з емайл-розсилкою та блогами і тому подібне. Автор також намагається вивести патерни поведінки властиві аудиторії. Чому критикувати книгу легко? На багатьох семінарах вітчизняні консультанти з онлайн-маркетингу майже всі як один повторюють – не існує магічно правильного дня для відправляння розсилки вашим клієнтам – все потрібно тестувати. І хоча Ден не заперечує цей факт, він все ж пропонує дещо інший підхід.

У своїй книзі Ден наводить результати, які в деяких випадках цілком очікуванні, але досить часто результат розбігається із загально прийнятою думкою. Автор не закликає тестувати все підряд, він швидше підказує – “Можете ось тут попробувати зробити ось так, і ось тут ось так і подивіться що вийде”. Насправді в цьому є доля раціо. Адже якщо дивитись на онлайн-маркетинг з чистої математичної точки зору – то все ж таки багатофакторний простір, в якому явно більше, а ніж 10 чи навіть 15 вимірів, і намагатись потестувати все – ідея таки не здійсненна.

Книга не для широкого кола читачів, але людям, які не люблять розкидатись цифрами та припущеннями взятими ні звідки вона точно прийдеться до смаку.

Придбати книгу в Україні: http://kniga.biz.ua/book/marketing/40/4446/
Придбати електронне видання книги: http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/internet_marketing_po_nauke/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.