Інтернет-маркетинг. Повний збірник практичних інструментів. Федор Вірін

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Загалом у мене завжди було якесь своє враження про інтернет-маркетинг. Напевно навіть не можливо уявити собі навіть блогера-початківця, який ніколи нічого не чув/не читав про інтернет-маркетинг. Завжди трапляються якісь посилання на блоги наших чи закордонних спеціалістів, щось читається, бо просто цікаво розібратись в процесі, як воно працює.

А ось книгу про цю галузь знань та вмінь я читала вперше. Hаніше вже писала, що мені інколи здається безглуздим писати книги про SMM чи інет-маркетинг, бо ця галузь надто динамічна. Федір Вірін теж про це написав, ще на початку своє книги 😉

Загалом від книги в мене лишились дуже навіть приємні враження. Читаючи різноманітні блоги, слухаючи когось на баркемпах чи гарних великих конференціях, звичайно розумієш, що зараз в трендах, та які спостерігаються останні тенденції. Проте така інформація, не дозволяє збудувати для себе цілісної картинки того, що відбувається.

Дуже добре пояснено основи медіапланування, застосування банерної реклами. Для мене особисто цікаво було почитати про те, як саме працюють різні системи аналітики відвідуваності сайтів (і мова не тільки про Яндекс.Метрику чи Google.Analytics). Думаю книга не буде аж така цікава для професіоналів, а ось для таких аматорів-самоучок, як я – в сам раз 🙂

Рекомендую людям, які вже трохи навчились чогось на власних спробах та помилках на ринку реклами в інеті, і хочуть чогось більшого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.