Ще одна книга, яка потрапила до мене з легкої руки @blogoreader. Колись схожим чином на моєму рідері опиналась і книга “Rework. Бізнес без упереджень“. Про що хотілось би сказати насамперед – час потрачений на цю книгу, точно не є даремно потраченим часом. Загалом доволі скептично ставлюсь до російських авторів, які намагаються щось писати в стилі бізнесу, бо вдається в них це дуже і дуже рідко. А ця книга щасливий виняток. На противагу іншим книгам створеним російськими авторами, їй не властивий надмірний офіціоз, та порожня категоризація інформації. Ні, нічого тут такого не буде )
Дуже практична та проста для розуміння книга. І так, там буде багато про секс, тому назва не настільки алегорична, як хотілось би )
Десять розділів присвячених найрізноманітнішим “побутовим” проблемам будь-якої людини,яка хоч раз в житті стояла на сцені: як правильно стояти, як працювати з мікрофоном, де тримати руки, як починати промову, як правильно працювати зі слайдами, як провести 8 годинний виступ аби всі не заснули, як добитись того, щоб твій виступ запам’ятався і так далі. Багато-багато практичних відповідей. А закінчується книга відповідями на більше, ніж 100 листів, які прийшли до автора цієї книги та стосуються публічних виступів.
Поза тим, що це звісно, що посібник для оратора, для людини, яка намагається чи то продати продукт чи донести якусь ідею, майже серед рядків можна вичитати і багато цікавих думок, які стосуються наприклад того, чому багато лекцій в універах відверто нудні. Коли ми закінчували вчити педагогіку перший раз (загальна педагогіка – 4 курс), ще тоді в мені вкорінилось відчуття, що лекції не мають бути нудними. і справа тут зовсім не у викладачі курсу. Можливо тут зіграв роль один із моїх життєвих принципів, що одне з найцікавіших, чим можна зайнятись в житті – це вчитись. Кілька разів пробувала тоді донести цю думку до своїх друзів-однокурсників, вони ж відстоювали свою думку, що навчання у виші не може бути розвагою. Що там має бути все серйозно. Я глибоко поважаю, цих людей, з якими мені поталанило вчитись, і поважаю їхню позицію. Але 😉
Аби не заглиблюватись ще більше у філософію, скажу лиш, що якщо ви просто викладач в звичайні середній школі, і думаєте, що ця книга не для вас – ви помиляєтесь. Якщо ви ніколи не виходили на сцену, і думаєте, що ця книга не для вас – ви помиляєтесь. Якщо ви вже сотні разів виступали, і думаєте, що не знайдете в цій книзі нічого цікавого – ви помиляєтесь.
Прочитайте! Ви не пожалкуєте 😉
Дякуємо!
Тепер редактори знають.