Картинг (СРК «АПЕКС»)

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Так вже склалось, що коли до мене приїжджає Володя із свого далекого Мюніку ми завжди шукаємо собі якусь нову розвагу. Того разу спокусив мене за кілька днів до його приїзду картинг, який взагалі випадково побачила у Юлі Фісташки на фотуськах. На щастя, картинг у Львові вже є, що звісно не може не тішити. А оскільки ще й шалено люблю водити (шаленство любові до автівки може порівнятись в моєму випадку хіба з любов’ю до книжок та мандрівок десь чим подалі).

Для тих, хто не знає що таке картинг, то це виглядає якось так

Якщо направду, то до того як приїхали на сам комплекс було троха страшнувато, бо все-таки в шльомі за рулем я ніколи не їздила, а шлем то нащось все-таки одягають. Але уже після того як сіла за кермо, мої мізки водія зробили вкл. і … на жаль, за весь час водіння жодного адреналіну. Зробила для себе в результаті два висновки: або за повільно їздила (хоча б так не сказала, бо кілька разів добряче не вписувалась в повороти і заносилась), або то просто не те, що в мене може викликати адреналін. Але загалом по відчуттях лайк, та буду пробувати ще кататись на відкритому картингу, може з часом все зміниться. 🙂

А ось Володі, який не їздить автівкою, а надає перевагу своєму рідному двоколісному другу ця розвага сподобалась набагато більше 🙂 Так що велосипедисти вперед!!!

В самому ж закладі працівники привітні, всюди чистенько, правда щось мені не дуже сподобалась відсутність страховки (чомусь мені здавалось би що мала б бути інклауд).

Крім того, там ще й тир є (о ми там також трохи пуляли, але я пневматики не люблю, та і з вогнепальної лайк тільки пістолети), і ще гольф (правда його ми не знайшли і ним не бавились, та і не шукали якщо чесно). Також краєм ока бачила роледром, але туди ми також не планували іти. О! А ще там досить симпатичний бар, із однією повністю прозорою стіною, що виходить на картинг (правда там ми також тільки пробігали) . Але що сказати, якщо каталися ті, хто не вперше, особливо хлопаки, то видовище ще те :)))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.