Контент – маркетинг. Нові способи приваблення клієнтів в епоху Інтернету. Майкл Стелзнер

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Контент - маркетинг. Нові способи приваблення клієнтів в епоху ІнтернетуНасамперед хочу щиро подякувати Олі Ларіній, яка порекомендувала цю книгу під час одного із своїх вебінарів. Вона була в мене в списку “to-read”, але далеко не найпріоритетнішому місці.

Кожен починаючи власний блог мріє, що вже ось через місяць він знайде багато вдячних читачів. Реальність за звичай інша 🙂 Ті хто хоч раз пробував “блогувати” певно знає це на власній шкурі. Майкл теж в один момент почав вести свій професійний блог, але на відміну від багатьох, йому вдалось досить швидко досягнути успіху та заволодіти лояльною великою аудиторію. Секретами як це йому вдалось він ділиться в цій книзі.

Можливо хотілось би написати щось буддистське, в стилі першого мультфільму “Панда Кунг-Фу”, що насправді немає нічого секретного інгредієнту, але це не так. Якщо ви плануєте втілювати в життя маркетингову стратегію на основі контенту, то Майкл рекомендує завжди пам’ятати, що ви маєте приносити цінність своєму читачеві. Гарно про це сказала Оля під час вебінару, потрібно щиро бути готовим віддати більше, а ніж ви можете отримати. Звісно, що це не єдиний “tricks and tips”, який є у книзі, проте це головна її ідея.

Про що ще написав Майкл? Про те, що важко переоцінити участь інших людей у вашому проекті. Це одна з тих речей, які мені ось вдалось відчути інтуїтивно під час організації TEDxLviv, розповідала про свої висновки та враження від участі інших людей на iftwevent 2012.  Навіть якщо це простий блог, то у вас завжди є можливість залучити ще когось до створення контенту для нього – можна запросити експерта дати інтерв’ю, стати суддею в конкурсі і т. п.

Загалом дуже небагато мені потрапляло до рук хороших книг про контент в часи Інтернету. Ця дуже допомогла поскладати все по поличках, а ще знайти пояснення деяким трюкам, як ідо цього відчувала більше інтуїтивно, та не розуміла їх справжньої механіки.

Якщо Ви блогер (особливо комерційний), СММщик, медійник або взагалі маєте відношення якесь до контенту дуже рекомендую цю книгу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.