#КийДень або ж #КийНет 1 рік

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Останнім часом все частіше їдучи до Києва, відчуваю, що насправді вертаюсь додому. І справа зовсім не в місті, роман із яким триває у мене вже більше восьми років. Звісно, що так, справа в людях :))

КийДень був саме одним із таких справжніх київських днів, які я люблю – повен любові, турботи, драйву та обнімашок. Що таке КийДень? Це день, коли спільнота активних твіттерян Києва (відома також, як КийНет) святкує свою річницю. Цього року, це було “їхнє вперше”, адже виповнювався їм 1 рочок.

Саме святкування заплановано було почати після обіду, але для приїжджих свято почалось із самого ранку звісно що з вокзалу, обнімашок та ранкової кави. Потім ще трохи прогулянок в тому числі по ботанічному саду, який майже повністю замело снігом, напівсучасних музеїв, та знову кави та валяння на диванах.

Офіційна частина відбувалась в пабі BarHot (десь на Подолі 🙂 ). Кияни розповіли, яким їм запам’ятався цей рік, та що вони встигли зробити, а також поділились планами на майбутнє. І звісно гордістю спільноти цього дня стала презентація Киюна – логотипу КийНету. Надіюсь навколо цієї зелененької пташки збереться ще багато ініціативних не байдужих сердець.

Мене завжди заворожує ця спільнота рівнем свої активності та вмінням бути самими собою незважаючи ні нащо. І хоча я з власного досвіду знаю, що організація будь-чого це дуже складне випробовування для дружніх стосунків, я хочу їм побажати аби у них всіх ще попереду було багато добрих справ )

P.S. І хоча мене попередили, що в Києві на суботу планувалось -17 і просили тепло одягнутись, насправді це виявилась одна із моїх найтепліших поїздок до улюбленої столиці.

Фото з події від Тараса Демчука: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10200131764680040.2194832.1328383507&type=3

Фото з події від Олі Камі: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10200259245669819.2199973.1413411325&type=1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.