Львів’яни на декілька днів

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дивовижні ці люди. Ні,я не жартую. І справді дивовижні.

Спочатку кілька десятків годин в поїзді… а ні, все починається раніше. Десь мабуть із фрази, кинутої друзям в майже не важливій манері. “Я таки купив квитки до Львова”. Друзі в цей момент злегка усміхаються, ніхто нічого здебільшого не каже, або якщо хтось був раніше в тому місті, то обов’язково порадить кілька кафе.Адже то тільки в інших містах люди приїжджають, аби гуляти по вулицях. У Львові ж одна з основних мандрівок, це мандрівка між маленькими та затишними кав’ярнями та шумними та задерикуватими барами. Ніхто нічого не скаже, але багато в глибині душі трохи позаздрити. Адже вони б теж хотіли до Львова.

До Львова можна їздити по-різному.Хтось роздруковує список найбільш популярних місць для відвідин та швиденько бігає між ними всіма намагаючись зловити миті вічності за допомогою свого геть не вічного, але такого великого об’єктива. Із будівель Львова дуже гарні і водночас такі зрадливі моделі. Вони з радістю позують як і харківянам, так і голандцям, які до Львова можуть потрапити хіба що випадково.

Хтось до Львова приїжджає як додому. Не зважаючи на те, де зубна щітка цієї людини і де живе його кохана, тільки у Львові він здатен відчути домашній затишок та спокій всередині своєї душі. Цей типаж найчастіше тихенько блукає між старовиними будівлями, які заміняють йому часто стіни власної спальні. Він із радістю губиться в тому місті, якби міг, то взагалі б зник та розчинився в ньому. Його тут обіймами зустрічають маленькі кав’ярні, а баристи злегка посміхається, коли його бачать, наче зустріли давнього хорошого знайомого.

Але можна й по-інакшому. Зовсім. Квитків вже не один, з них можна зробити справжнє віяло, і по дорозі до Львова ви точно не спатимите. Вас буде не двоє чи троє. Вам не вистачитиме і трикімнатної квартири, тому ви обов’язково житимите в хостелі. Краса романтики спільних поїздок із шаленими друзями. Ось саме ви підете в екскурсію по кафе, адже точно знаєте, що ось в цьому пабі найкраще у всій Україні пиво, а в цьому єдиний настільки смачний сирник. Гуляти, гуляти і ще раз гуляти. Львів для таких людей стане і Лас-Вегасом, і Амстердамом водночас. Із всіма можливими та неймовірними розвагами.

Можливо вам більше до смаку Париж, при цьому аби не було потрібно їхати аж у Францію та головне аби не отримувати Шенгенської візи? Рецепт такої подорожі доволі простий. Берете себе, кохану половину (за відсутності останньої береться будь-яка симпатична в особа протилежої статі), трохи романтичного настрою та невеличка кімнатка неподалік центру міста. І далі вже потрібно підібрати ідеальний мікс саме для вас двох. Місто готове вам запропонувати лавочку закоханих, безліч затишних вуличок та невеличких подвірь, кілька дуже запаморочливо романтичних кафе. Але будьте обережні. Місто може спянити і ви ще чого доброго на мрієте собі вінчання в одному із костелів, в стінах яких переплелись долі вже не однієї щасливої пари.

А хочете у Львові по-справжньому пожити? Адже є й такі. Вони приїжджають сюди всією сім’єю частіше за все на якісь релігійні свята. Спочатку гуляють та обідають в звичайних кафе, які нічим не відрізняються від кафе їхнього міста, купують діткам звичайне морозиво. Через декілька днів уже вечеряють у винайнятій на декілька днів квартирі, приготувавши все самі з того, що купили в супермаркеті. А потім якось так не помітно дорослі починають ходити в цьому місті на роботу, діткам підшуковують відповідний садочок. Все. Місто їх захопило в свій полон по-справжньому.

Дивні ці всі люди. Ні, не так.Дивовижні ці всі люди. Справжні львів’яни. Хоча всього лиш і на декілька днів.

Львів-Вільнюс квітень-травень 2013

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.