Маркетинг на 100%. Як стати хорошим менеджером по маркетингу. Ігор Манн

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Не так давно, вперше я прочитала книгу написану Ігорем. Вона розповідала, як зробити 50 покращень в маркетингу при цьому майже не витрачаючи коштів. Ця книга мене переконала, що не всі ще російські автори, ще безнадійно погано пишуть. І саме ця книга замотивувала мене прочитати про маркетинг на 100%. Це було того варте! Книга не те, що варта кожної витраченої на неї хвилини, я б сказала це просто маст рід для будь-кого хто починає свою кар’єру в сфері піару чи маркетингу.Не вся інформація була новою. Багато що в інструментах перегукувалось із книгою “Маркетинг без бюджету“, але у всій решті інформація нова, гарно подана, структурована та мотивуюча. Ігор Манн однозначно вміє писати! Його книги рясніють короткими та влучними цитатами власного виробництва. Я для себе в цитатник назбирала кільканадцять десятків фраз, які не просто про щось високе та недосяжне, а які мотивують та надихають. Чого тільки варті – “Навчіться починати”, “Все, що хоч якось стосується клієнта, -маркетинг”, “Ідея-це зміни”, “Дія не завжди приносить щастя, але щастя без дій не буває”.

Поза тим, в мене саме завдяки деяким класифікаціям Ігоря отриманий раніше досвід поскладався трохи по поличках. Зокрема, мені дуже сподобалась класифікація маркетингової ситуації, коли нова людина приходить в компанію – “маркетинг з плюса”, “маркетинг з нуля” та “маркетинг з мінуса (в залежності від того, який був попередній досвід в цієї компанії з маркетингом). Було приємно отримати підтвердження ще декільком своїм здогадам в сфері практики маркетингу.

Загалом, книга 10 з 10. Дуже рекомендую. Краще з маркетингу, що мені доводилось читати. Дуже мотивує не просто до роботи, а до натхненної творчої та системної роботи, в результаті якої обов’язково команда добивається результату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.