Маркетинг в соціальних мережах. Дамир Халілов

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Маркетинг в соціальних мережах

Дуже сильно була наслухана про цю книгу. Багато хто її хвалив, але я чесно кажучи не вірила. На мою тверду думку написати щось нове про соціальні мережі та про маркетинг в них складно. Адже про цю тему не писав хіба що лінивий. Але послужний список Дамра тішив око, і тому я таки зважилась придбати цю книжку. Враження насправді двоякі. Не напишу, що розчарована. Зважаючи на тематику книга ще досить толково і гарно структурно написана. В ній прослідковується логіка і розуміння базових особливостей соц мереж. І навіть більше. Я твердо переконана, що якщо хтось застосовуватиме приведені поради, то обов’язково добється позитивного результату.

Що ж мені не так? Чесно кажучи, мені особисто бракнуло справжнього хардкору, який очікувалось від людини з таким послужним списком. Диких інсайтів, дуже гострі розуміння патернів поведінки різних користувачів, багато інформації з точки зору соціальної психології. Там цього трохи є, але відчувається, що автор багато чого не договорює. Воно й не дивно. Адже цим страждають більшість авторів книг, як ітакож мають інфо-продукти на продаж (тут мова йде про тренінги, які проводить Дамир), та в яких основною частиною бізнесу є інформаційні та консультаційні послуги. Навіщо ж розкривати всі способи та прийом, на яких ви заробляєте гроші? Правда ж. З цієї точки зору, мені дуже подобається те, що свого часу писав і говорив Ігорь Манн. Ті його книги, які я читала, просто наповнені конструктивом до краю. Його на одному інтерв’ю спитали, чи не страшно йому відкривати всі секрети маркетингу ось так для всіх. І мене дуже потішила відповідь Ігоря: “Ні, не страшно. Все одно ніхто нічого з цього робити не буде”. І в цьому є доля правди. Адже скільки людей в бізнесі читають різноманітні книги з тайм-менеджменту – а в житті і далі панує десорганізація. А скільки людей-початківців читають книги про те, як почати власний бізнес та зробити перші крокі на шляху до успіху. Але так нічого і не робить. Від крадіжки секретів успіху рятує не факт їх приховання, а елементарна людська лінь.

Якщо ж вернутись до самої книги, я б її порекомендувала почитати СММ-щикам початківцям, або людям, які самі ведуть бізнес і вирішили розширити маркетингові інструменти ще й на СММ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.