Маркетингові війни. Джек Траут, Ел Райс

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Книгу прочитала за порадою колишньої співробітниці Марини, професійний рівень якої я дуже поважаю. І в книзі аніскілечки не розчарувалась. Після цього всі книги з авторством чи співавторством Траута потрапили в список маст-рід.

Книга написана в доволі оригінальному стилі. Це доволі вдалий приклад, що тепер оригінальні ідеї виникають на перетині достатньо тривіальних концепцій. Так ось в цій книзі сутність маркетингових стратегій розглянута із військової точки зору, і зроблено це все доволі вдало.Різноманіття тактики, розбір справжніх фейлів із історії великих компаній – це все захоплює та не відпускає, до останнього. Ще більш цінна ця книга тим, що вона має завершений характер.

Якщо серед маркетингових книг, мені вже траплялись вдалі екземпляри, здебільшого за авторства Ігоря Манн, то вони здебільшого носили прикладний характер. Ця ж книга швидше про стратегію, про глобальні рішення та вибір напрямку, а не засобів.

Гарна книга. Варто почитати, якщо ви ведете бізнес на ринку, де дуже добре відчувається присутність конкурентів.

P.S. До речі, якщо ви хочете порадити мені якусь справді цікаву книгу – не соромтесь, пишіть в коментарях до сторінки Література. Перелік книг, які я планую прочитати найближчим часом ви можете знайти на моєму аккаунті на Bookmate.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.