Міст шпигунів

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

міст шпигунів. фільм

Побачила трейлер цього фільму випадково в кіно, і чомусь мені на нього захотілось більше піти навіть, ніж на останню частину “Голодних ігор” чи на “Star Wars”. Мабуть, тому що прийшов такий період в житті, коли тонкощі стосунків між людьми, та тонкощі поведінки різних характерів вражають куди більше, а ніж навіть найкращі спецефекти в кіно. 

Стрічка розповідає про американського юриста, якому випав несподіваний обов’язок – бути адвокатом одного із підозрюваних в шпигунстві для Радянського Союзу. Чому варто подивитись цей фільм? Тому що мені щиро віриться, що вам би хотілось бути схожим на головного героя цієї кінокартини. Мене особисто не здивував його образ, але глибоко торкнувся мого уявлення про справедливість та чесність, насамперед про чесність із самим собою. В одній із моїх улюблених дитячих книг, які справили найбільший вплив на формування моїх цінностей, були дуже гарні слова: “Якщо ти хоч трішки віриш, що правда за тобою, а всі навколо тебе переконують в іншому, роби все ж так, як ти сам віриш. Не виправдовуй себе чужими правильними словами.” Ці слова можна однозначно співвіднести з головним героєм кінокартини “Міст шпигунів”. У нього є своє бачення на те, що таке справедливість і яку цінність має людське життя, не зважаючи на те, чиє це життя – чи людини, яка знає багато таємної інформації, чи звичайного студента.

Я вірю, що усі ми хотіли б бути трішки кращою версією самих себе, трішки більше вірними нашим основним цінностям, тому що тоді ми стаємо здатні на неймовірні вчинки. І ці вчинки здатні робити звичайні люди, які коли приходять додому можуть просто впасти на ліжко зірочкою і заснути, не зважаючи на те, як безглуздо вони виглядають зі сторони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.