Мультфільм “Осмозис джонс”

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

 

Коли тільки починала викладати на підготовчих курсах до ЗНО в одне з перших занять, порекомендувала дітям, які цікавляться криміналістикою подивитись серіал CSI. Вони мене сприйняли досить скептично. То вже тепер більш-менш звикли до моїх методів викладання. Чому я порадила CSI? Більш -менш правдоподібно описано більшість експериментів та розслідувань на рівні лабораторних досліджень, що вони проводять. Саме такі форми інформації сприяють більшому зацікавленню дітьми точними науками.

Сьогодні ось випадково листаючи канали натрапила на цей мультфільм. Загалом це не був зовсім мультфільм, швидше синтез мультика та кіно. Але дуже хороший. Організм людини було зображено, як одне місто, зі своїми жителями-клітинками, які боролись за мерство, ходили на дискотеки в прищі, де як поліцією був імунітет і т.д. Надзвичайно хороший та дотепний мультик-фільм. Як на мене його вартувало б в обов’язковому порядку показувати  (або хоча б рекомендувати) при вивчення біології людини. Оскільки створення памяті змістових аналогій дуже б сприяв процесу навчанню.

Дуже рекомендам вчителям біології – як джерело натхнення для нових аналогій при викладанні того чи іншого матеріалу, та школярам старшого віку, які вчать біологію, а також всім, хто любить дотепне подання серйозних наукових речей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.