Мистецтво ділового листування: закони, хитрощі, інструменти. Саша Карепіна

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Доволі цікава книга написана одним із російських тренерів. Не приховаю того, що достатньо сильно мене підкупив той факт, що передмову написав Радислав Гандапасов. Його книга про публічні виступи мене приємно здивувала.

Сама ж книга дуже чітко структурована і її дуже легко застосовувати на практиці. Хоча насправді, в мене так руки і не дойшли до того, аби хоч раз повністю скористатись всіма порадами, які там описані. Проте  тепер читаючи листи чи свої, чи чужі я почала помічати деякі із прийомів, які було описано в  книзі.

Стиль письма легкий та невимушений. Всі ідеї чудово ілюстровані прикладами, які часто самі по собі доволі кумедні. Загалом цю книгу складно порівнювати з якимись іншими, бо вона доволі вузько спеціалізовано написана (під кореспонденцію). І якщо ще в англомовному світі можна знайти аналоги здебільшого навіть для такої літератури, то російськомовні аналоги мені під руки не потрапляли. Що вже говорити про україномовні :))

Загалом, якщо вам доводиться часто писати ділові листи, які виходять за межі вашої компанії – дуже рекомендую. Особливо ця книга буде корисною, для людей, які саме переходять на позицію, в якій з’являється елемент ділового листування. Адже це дозволить стартувати зразу  із хорошого рівня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.