Не заставляйте мене думати. Стів Краг

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Не заставляйте мене думатиКласика жанру юзабіліті. В мене складається враження, що звідусіль звідки тільки можна собі уявити я чула про цю книгу. І ось після того як прочитала “100 фактів, які кожен дизайнер має знати про людину” нарешті взялась за її прочитання. Книга доволі невелика за розміром, якби інгліш був моєю рідною мовою мабуть би прочиталась за годин 5-6. Доволі стильно ілюстрована та з достатньою кількістю прикладів.

Чого я не чекала? На відміну від попередньої книги, де більшість ідей підкріпленні прикладами досліджень із соціальної психології, ця книга більше розповідає позицію одного спеціаліста та його точку зору на питання юзабіліті веб сайтів. Цікаво, хоча до стилю письма звісно треба звикнути. Дуже мене розсмішив тест як індентифікувати “blah-blah-blah” текст: коли ви читаєте такий текст, то можете почути як тихенько в голові лунає голос, який каже “бла-бла-бла”. Сміхота та й годі )

В якийсь момент, коли я зрозуміла, що книга написана 8 років тому, то думала її відкласти, адже Інтернет 8 років тому і зараз немає нічого спільного. Але все ж я не пошкодувала, що дочитала її до кінця. Хоча багато що змінилось з того часу, але те, як люди думають здається не зміниться ніколи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.