Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей

Історія того, як ця книга потрапила до моїх рук іде корінням у минуле приблизно трирічної давності. Тоді, на одній із перших моїх робіт, чудова людина, і за сумісництвом мій тоді начальник – Оксана, порекомендувала мені тоді прочитати цю книгу. Скинула пдфку, але звісно як то часто буває, так ця книга і залишилась не прочитаною. Цього ж року прогулючись на Форумі Видавців помітила на розкладці видавництва Старого Лева чудове видання цієї книги українською мовою. І так! Ця книга нарешті опинилась в мене. А ось паперові книги, я вже з більшою ймовірністю читаю 🙂

І от одного вечора, коли я в своєму робочому забігу проводила для відновлення творчих сил вечір в постільному режимі саме ця книга потрапила до моїх рук. І важко сказати, що саме сталось того вечора. У мене був передхвороблий стан, і мені досі здається, що доброта та натхнення , яке було поміж рядків цієї книжки мене тоді і вилікували.

За змістом книга відповідає своїй назві, справді в дуже легкій формі розповідає як правильно управляти грішми. І мені здається, що ця книга мала б бути у бібліотеці кожної дитини. Звичайно в наших економічних умовах, і половина з того, що описано банально не можливо, але! ідеї самомотивації та самореалізації там дуже класні. Я знаю дуже-дуже небагатьох дорослих, які б так дивились на життя.

Протягом всього часу поки читала книгу, постійно думала про одну людину, яка є в моєму житті. Людина геть не замотивована, та яка собі геть не ставить собі жодних цілей. Мені б хотілось постійно аби ця книга опинилась у цієї людини в руках. Однак, я насправді не певна. Справді не певна, чи вистачить в цієї людини бажання не просто прочитати книгу,а  й втілити щось із описаного в життя. Адже знати це одне, а ось застосувати щось в життя це щось зовсім інше.

Рекомендую почитати всім в незалежності від віку та статку, тут кожні очі знайдуть багато доброти та простої життєвої мудрості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.