Pinterest для бізнесу. Як залучити цільовий трафік із соціальної мережі, яка найшвидше росте в світі. Бет Хайден

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Pinterest для бізнесуПісля появи та поширення нової соціальної мережі Pinterest вона чесно кажучи в мене не викликала жодного захоплення. І хоча механіка в ній цікава, і відмінна від уже існуючих мереж, але того чого в моєму житті не бракує, так це соц мереж. 

Але ось зовсім недавно зіштовхнулась по роботі із варіантом використання цієї соц мережі як маркетингового каналу. Чесно кажучи ось так одразу зрозуміти як саме і що саме в цій соц мережі не просто. Адже фактично це перша соц мережа, яка перевагу в обміні інформацією надала не тексту, а візуальній інформації. Тому ось і вирішила я прочитати цю книгу, аби прийшли нові ідеї та розуміння.

Загалом враження не погані, багато цікавих прикладів та кейсів використання пінтерест наведено в книзі. Але загалом стиль доволі таки не надто цікавий. Більше нагадує інструкцію по використанню веб-сайту – “натисніть на таку клавішу, з’явиться те-то”. Такі моменти цікаво читати десь так само як й інструкцію до Google.AdWords. Ніби і по темі, наче й те, що треба але сухо, надто механічно і через те не цікаво.

Якщо ви не працюєте з цією мережею – не читайте цієї книги, вона того не варта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.