ПіраМММіда

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Ще до того, як цей фільм вийшов на екрани, я його планувала подивитись. Планувала-планувала, і якось геть потім забула. І ось недавно натрапила на пост в Романа, про маркетинговий геній Сергія Мавроді. Загалом, я люблю ексцентричних та неординарних людей, багатьма із них захоплююсь. І тому зрозуміти загадку МММ, та чому люди на це ведуться, для мене просто цікаво. Це якщо вже не говорити про моє захоплення стратегіями різних афер, та про те, що на протязі останньої моєї поїздки до Києва, мене всюди переслідували МММщики.

Отож трохи про сам фільм. Знятий досить непогано, хороша гра акторів, але як на мене трохи розтягнути сюжет. Подивитись на одному подиху мені цей фільм не вдалось. Суть фільму також досить банальна – якщо ти починаєш крутитись у великих грошах, то одразу починають утискати твоїх найрідніших. Банальщина як на мене. Хоча, це реалії і це правда. Що сподобалось? Харизматичність актора, що зоображав Сергія. Його промова у держ органах, та і при простому спілкуванні мене вражала навіть через екран. Дуже цілісно скомпонований образ, хороша філософія образу, про жадібність та боротьбу з держ структурними оборотами.

Сюжет фільму розгортається не з початку зародження МММ, а саме початок, виникнення ідеї, її джерело, я думаю були б найцікавішими глядачу. Як переконати тих перших “послідовників”, що ідея матиме успіх? Чи були якісь аналоги до того в історії? Мені бракувало саме зображення оцього генія, ідеї, в усьому фільмі.

Загалом, фільм гарний один раз подивитись. А ну і ще звісно, не ведіться на МММ, бо якщо ви читаєте цей блог, то ви достатньо розумні, щоб зрозуміти, що це проста афера. А є ж і набагато вишуканіші 🙂

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.