Піцерія “Чілінтано” вул. Саксаганського, 11 Львів

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Оскільки працюю неподалік вище зазначеної адреси, то вже давненько запримітила там появу нової піцерії цієї мережі. Що мені сподобалось, ще коли так просто пробігала повз неї – так це інтер’єр. Якийсь не такий збитий, як у більшості закладів громадського харчування. Взагалі було враження вже отак із-зовні, що там шанобливе ставлення.

Сьогодні трапилась нагода, і ми таки завітали в середину. Перше що зацікавило – разом із звичним меню (хоча для піцерій у нас взагалі-то меню не дуже й звична річ) нам подали меню органічних продуктів.

 

 

 

 

 

 

 

Друзі. що були зі мною одразу запитали мене, що таке органічні продукти,і жартома одразу їх назвали “продуктами від бабусі”. Я якось навіть не задумуючись видала всю інформацію, яку пам’ятала з часів роботи на Лілії з ОрганікСтандартом . Поява такого меню – це ще одна дуже приємна тенденція в розвитку цієї мережі.

Загалом сьогодні “Егоїсти” мені чимось нагадали “Яндекс”. Компанія чітко бачить свою мету, підтримує якість своїх продуктів та пропагує важливі соціальні ідеї. Остання думка виникла як результат, акції що проходила вчора в цьому ж закладі – “ЕкоСубота” та серії безкоштовних листівок авторства Марії Снєгірової:

 

Джерело зображень: www.mirabella.com.ua

Окрім того тві-стрічка цієї компанії ледь не щотижня звіщає мене про проведення різноманітних майстер-класів у їхніх закладах (на жаль, більшість з них проходить в Києві).

Чому взагалі люблю цю мережу? Окрім того, що ще в далеких 90-тих це була перша піцерія, яка відкрилась у Львові, від того часу вони не перестають тримати марку в якості страв, що вони подають. Саме в них я вперше пила зелений чай з курагою, нямкала справжній гарячий шоколад з мигдальними горіхами, і звіно їхнє фірмове блюдо – піцца теж нямка ще та 🙂

Що б я сказала про них у двох словах? Заклад швидкого харчування, який має душу та свою тільки притаманну йому родзинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.