Почему гордость важнее денег

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Цю книгу я придбала вже сама, а не виграла якимось майже дивовижним чином. Книга варта кожної заплаченої за неї гривні, хоча … не для всіх.

Достатньо вузько специфічна, розповідає практичні приклади як використовувати гордість для мотивації співробітників. Тому, якщо ви не працюєте, на керівній пораді  навряд чи вам … хоча ні, стоп! Адже ви просто можете мотивувати людей до роботи, не зважаючи на свій формальний статус, просто якщо вірите, що те, що ви робите – це правильно.

Ця книга додала до моїх особистих правил – ще одне “Роби те, що правильно, а не те, що доцільно”. І хоча саме правило звучало в книзі трохи інакше (“Чини правильно по правильних причинах”), мені воно більше імпонує саме в такому варіанті.

Книгу варто почитати навіть для того, аби зрозуміти, чому для когось ми можемо виконати щось і за дякую, а для інших інколи навіть за великі гроші не дуже охоче беремось за роботу. Із свого дуже недавнього досвіду знаю – мотивація рішає 🙂 І мені дуже жаль керівників. які досі як мотиваційні стимули використовують страх та гроші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.