Покажи свою роботу. Остін Клеон

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Покажи свою роботуОдна із книг, яка потрапила до мене завдяки щасливій випадковості. І можливо книги такого типу саме і мають приходити в такий ось несподіваний спосіб.

Ця книга не для новачків. Якщо ви ще не визначились чим би ви хотіли займатись в цьому житті та в якому саме напрямку працювати – не читайте цю книгу. В ній немає універсальної інструкції як стати популярним. Тут немає відповідей, на запитання, які людина так часто задає собі на старті кар’єри.  А от кому книга припаде до душі, так це виваженим читачам, які знаходяться зараз десь посерединці між своєю стартовою позицією та мрією, до якої вони тягнуться.

Остін нам дуже вдало нагадує для чого ми прийшли в цей дивовижний світ і в тому числі в світ Інтернету та соціальних мереж. Його пропозиція – це ділитись та показувати те, що сравді важливо – нашу роботу. І я з ним згідна, адже робота – це не тільки, те за що ви отримуєте гроші, а й все те, в творення чого ви вклали частинку своєї душі. Якщо задуматись ми в житті маємо так багато, адже ми маємо можливість творити та змінювати життя інших людей. І соц мережі та онлайн простір загалом можуть стати чудовим інструментом для цього. Звісно, це вибір кожного із нас про що писати на публіку та що обговорювати в соц мережах. Остін просто ненавязливо нагадує про один із конструктивних варіантів для контенту.

Книга читається легко і за кілька годин я вже перегортала останню сторінку. Можливо через те, що вона написана митцем, а можливо це просто співпадіння, але емоції, які вона викликала в мені, нагадали мені відчуття від сучасного мистецтва. Часто коли дивишся на роботи сучасних авторів здебільшого у сфері візуального жанру, то не можеш бути просто спотерігачем. Автори вплітають сприйняття глядачів у саму сутність твору. Так і з цією книгою. Попердній досвід читача та ситуація її прочитання стають невід’ємною, якщо не основною частиною, сприйняття суті цієї книги.

Якось так склалось, що книга потрапила мені до рук одразу після прочитання книги Ігоря Манна “Номер 1”. Обидві книги про те як правильно презентувати себе світові, як найбільш ефективно розвиватись та прямувати до своєї мети. Проте позицїі в цих двох книгах різні. Вони самі по собі дуже різні – по естетиці, стилю, наповненню. І немає кращої чи гіршої, просто вони показують різні грані одного діаманту, яким може стати кожна людина.

Придбати книгу можна ось тут: http://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/pokaji_svoju_rabotu/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.