Порушуй правила. І ще 45 правил генія. Марті Ньюмейер

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Порушуй правила

Я рідко читаю, саме такі книги, оскільки не дуже вірю, що стороння людина знає краще як змінити ваше життя, та що в ньому працюватиме, що ні. Але інколи треба ж почитати, щось не зовсім типове для себе і перевірити навіть своє вихідне твердження на правильність.

Цю книгу можна прочитати дуже по-різному. Можна просто бігло просканувати сторінки в пошуках чи є щось тут таке щось майже ексклюзивне, щось таке чого ви і я не знали до цього часу. В такому випадку ця книга швидше за все залишиться німою, та не зможе вам нічого розповісти. Інший крайній випадок, це читати її надто уважно і ймучи усе на віру. Книга залишить вас лише з порожніми завищеними очікуваннями. Її варто читати як співрозмовника – до чогось ставлячись з гумором, а щось ймучи на віру, а на дещо із викриками реагувати: “Та бути такого не може!”. 

Чому ж все-таки варто прочитати цю книгу? Це буде, насамперед співрозмовник, але співрозмовник досить цікавий та неординарний. Серед його фраз можна буде виловити доволі неординарні, зокрема: “В теорії немає різниці між теорією та практикою. На практиці вона є”. Ви швидше за все не погодитесь із ідеєю, що варто вкладати багато часу в розвиток своїх слабких сторін. Проте із задоволенням та здивуванням читатимите, як простими словами Марті пояснив ідею та причини для створенням MVP майже у будь-якому виді діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.