Практичний PR. Як стати хорошим PR-менеджером. Версія 3.0. Андрій Мамонтов

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Ще одна книга, яка просто випадково попала в мій перелік книг прочитання.  Починається книга із відгуків про неї, і саме вони мене трохи налаштували на скептичний лад. Проте до завершення моя думка достатньо сильно змінилась.

З того, що сподобалось і про що читала вперше – це про системи оцінки піар спеціалістів. Перша з описаних автором розраховує показник, який демонструє відношення кількості публікацій до коштів, які б необхідно було потратити компанії, для того аби зайняти таку ж площу в друкованих матеріалах на оплатній основі. Система загалом не погана, і я тут погоджуюсь з автором, що вона принаймні дає керівництву чітке розуміння навіщо їм піар-спеціаліст. Однак (і в цій думці я також погоджуюсь з Андрієм), вона доволі одностороння і не враховує всієї палітри піар-можливостей. Тому мені особисто більше заімпонував другий вид системи – присвоєння кожному із видів діяльності якусь кількість балів, в результаті за розрахованою сумарною кількостей балів є можливість оцінити піар-менеджера.

Але остаточно для мені ця книга сподобалась, коли вже майже дочитувала до кінця, а її настрій саме наприкінці дуже приємно дивує. Вона надихає та мотивує. Мотивує мріяти, діяти та не боятись. Саме те, що потрібно для молодих спеціалістів. Дуже сподобалось порівняння знань із паливом, яке необхідне автомобілю – чудово мотивує до самонавчання.

А ось ще одна чудова цитата (для скептиків зразу ж напишу – так, кеп, я знаю:) )

“Якщо ви не вмієте мріяти,  то вам буде складно удосконалювати свій професіоналізм, оскільки тільки людина, яка уявляє собі красу пейзажу, який відкривається з вершини, може дертись до неї, не зважаючи на всі труднощі. Мрійте! Не дайте собі потонути в рутині. Хороші мрії дають великий стимул для росту”

Дуже-дуже хороша книга для початківців, і для тих, хто хоче уникнути деяких із граблів у своїй роботі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.