Про що фестиваль The Best City. Версія не для меломанів. Частина 1

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Поки що я ще твердо переконана, що окрім мене існують люди, які просто люблять музику і з першого акорду не впізнають, хто саме виконує ту чи іншу композицію. Зовсім незабаром я сподіваюсь все-таки потраплю на фестиваль TheBestCity.Ua, який буде відбуватись під Дніпропетровськом. Звернула увагу на цю подію через те, що в один із вечорів хедлайнерами будуть Scorpions, яких я люблю щирою любов’ю. Але остаточно мене переконало в тому, що фестиваль вартий відвідання, присутність серед учасників Guano Apes.

І все-таки я не меломан, назви більшості інших гуртів, хоча я і чула, але ось так зразу сказати, що вони виконують – не візьмусь. Ось і підзбирала декілька найвідоміших композицій для кожного гурту.

Отож хто розважатиме фестиваль в перший день?

1) ТНМК. Відомі, відомі, відомі! 🙂 Не скажу, що дуже їх люблю, але це однозначно гурт із своїм характером. Ось кілька їхніх відомих композицій (спасибі Я.Музиці, що вона існує :)).

 

2) Воплі Відоплясова. На мою думку, таки найкращий гурт на українській естраді. Самобутні, з власним, неповторним стилем і не попсові 😉

Безумовно їхня найвідоміша композиція:


3) Ночные Снайперы.
Ок, назву я чула. Але що виконують О_О. Ось надибала хоча б одну знайому трохи пісеньку, яку почула хоча б не вперше. Але загалом музика така непогана.


4) Guano Apes.
Улюблені! Для мене це ідеальний мікс із важкості, мелодії та вокалу. Мелодії заслухані до дирок ще в далекі ліцейські роки і досі підривають аби пострибати та потанцювати.


5) Hurts.
І хоча це хедлайнери першого дня фестивалю, але назву цього гурту вперше власне і прочитала в програмі. Потім послухала декілька їхніх композицій. Серед них було декілька знайомих, але зовсім не дивно, що не знаю назви цього гурту, вони для мене занадто лайтові та трохи за мімімішні. Декілька композицій, які ви безумовно чули (на жаль, їх також немає на Я.Музиці).

Слухайте хорошу музику та до зустрічі на TheBestCity.UA!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.