Про що фестиваль TheBestCity.UA. Версія не для меломанів. Частина 2

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

TheBestCity.UA

Отож продовжую своє власне музичне дослідження хто і що очікує на відвідувачів фестивалю TheBestCity.UA. Щодня на головній сцені відвідувачів розважатимуть та запалюватимуть до танців 5-6 гуртів із світовими (або хоча б з СНДшними 😉 ) іменами.

Другий день на головній сцені фестивалю починатиметься із найменш відомого гурту. Перед початком фестивалю було проведено конкурс серед молодих гуртів на право виступу на Main Stage. Переможцями стала команда Lumiere. Багатьом назва гурту і нічого ось так відразу не скаже. Але фанати реаліті-шоу від СТБ, зокрема Х-фактора, одразу впізнають в Романа Веремейчика. Він був одним із фіналістів шоу Х-фактор (2 сезон). Однак бенд існував ще до того, як Роман здобув визнання на телебаченні, і як видно успішно продовжує свою музичну історію.

Композиція із їхнього останнього альбому:

І англійська пісенька записана зовсім недавно (імхо, досить непогане клубне звучання):

Наступними на сцені виступатимуть Kozak System.  Про гурт чула (виступали на декількох концертах в околиці Західної України), але музику ніколи не слухала. Але спасибі, що українські, українською і про українське! Кілька найпопулярніших композицій за версією Я.Музика:

 

Дельфин. О_О. Ще один раз – назву гурту десь чула, музику ніколи не слухала. І прослухавши кілька композицій на Я.Музиці зовсім цьому не дивуюсь – зовсім не моє.

 

Би-2. Нарешті щось знайоме : ) Мало того, що знайоме, так ще й колись слухальне. Один із небагатьох російських гуртів, який співає з душею.

Безумовно моя улюблена їхня пісня:

 

Ленинград. Давайте ще раз якийсь такий смайлик О_О. Їх я таки справді ніколи не чула і не слухала. Що ж буде можливо нагода почути вперше. Хоча зважаючи на кількість не нормативної лексики, то мабуть буде перший і останній раз. Не моя це музика.

 

Мумий Тролль. Вкотре хедлайнери дня, а я не можу назвати навіть 5 їхніх композицій (таки не меломан з мене:) ). Знайшла щось, що хоча б чула:

 

Якийсь надто російський, на мою думку, цей день буде на фестивалі.

P.S. Цей момент, коли ти розумієш, що повз тебе пройшла майже вся навіть не попсова російська естрада О_О, і ти майже нічого толком і не чула ніколи. Ось що означає в юності правило “Слухаю українське” 🙂

Слухайте хорошу музику та до зустрічі на TheBestCity.UA!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.