Про що фестиваль TheBestCity.Ua. Версія не для меломанів. Частина 3.

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

thebestcityua

Настав момент, коли квитки на Дніпропетровськ уже куплені, житло знайдене, а плани вже +/- зрозумілі.  Уже через 4 дні під Дніпропетровськом стартує один із найбільших та наймасштабніших фестивалів в Україні – TheBestCity.Ua.

Кілька днів тому писала про музику, яка очікує учасників на першому та другому дні фестивалів. На закінчення залишилось найсолодше 🙂 Отож хто і що чекає на відвідувачів фестивалю на третій день?

1) Мотор’ролла. Хороший динамічний український гурт. Їх знають перш за все за композиції “8-ий колір” та “Не дзвонила, не заходила”

 

2) Lacune Coil. Ніколи толком не слухала, але назва гурту знайома. І знаєте чому? В мене є відчуття, що її заслуховувала до дірок людина, з якою я прожила 20 років свого життя – моя сестричка. Ось що вони приблизно грають:

 

3) Сплин. Вкотре розумію, що російська естрада повністю пройшла повз мене.

4) Enter Shikari. Хороший хард-кор в чистому вигляді. Ні, також їх не слухала. Але музика дуже крута. Із задоволенням пострибаю під них. Була б хлопцем, то ще б із задоволенням послемилась 🙂 Дико кльові.

 

5) Scorpions. Мої най-, най-, най-! Якось для мене навіть символічно, що цей гурт виступатиме на фестивалі в день мого народження. Коли була менша (наприклад, в студентські роки), я б навіть не думала вірити, що колись зможу послухати цей гурт вживу. Проте в жовтні минулого року побувала на їх концерті у Львові. І тепер знову! Моя улюблена їхня композиція:

Слухайте хорошу музику та насолоджуйтесь життям!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.